Hakkımızda

shape
Hızlı Çilingir
Hızlı Çilingir
Hızlı Çilingir, İstanbul için en büyük çilingircilik hizmeti. Arayın, hemen gelelim.

Çilingir hizmetlerimizle her zaman dikkat çeken bir yapıdayız. Hızlı Çilingir olarak uzun bir süredir ev ve otomobillere dair faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bununla beraber kendimizi geliştirmeye de devam ederek, geleneksel yöntemlerle sınırlı kalmamaktayız. Ancak bu şekilde müşterilerimizin mağduriyetlerini kalıcı olarak giderebileceğimiz düşüncesi içerisindeyiz. Garantili, uygun fiyatlı ve güvenli hizmet anlayışımızı her zaman gösteriyoruz. Ev ve otomobilleri baz alarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Hızlı Çilingir desteğimizi an be an ortaya koymaktan da geri durmuyoruz. Kilit değişimi, anahtar kopyalama, kapı açma hizmetlerimizle de öne çıkan bir halde destek veriyoruz.

Hızlı Çilingir Hizmetlerimiz

Var olan hizmetlerimiz temel olarak ev ve araç kapılarına odaklı olarak ortaya çıksa da bununla sınırlı değiliz. Aynı zamanda da teknolojik güvenlik önlemlerine dair faaliyetlerimizi de yürütmekteyiz. 7/24 müşterilerimize destek vererek; gece gündüz demeden yanlarında oluyoruz. Motorlu ekiplerimiz sayesinde en geç yarım saat içerisinde talep edilen işlemleri hayata geçirmeye başlıyoruz. Bununla beraber kaliteli çilingir hizmetlerimizi her an gösterebilmekteyiz. Haftanın her günü her saatinde devreye girerek; uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylelikle daha güvenli kapılara sahip olmanızda destek verdiğimizi göreceksiniz.

Kilit değiştirme ve onarma işlemlerimizle sınırlı kalmayarak farklı hizmetlerimizi de ortaya koymaktayız. Elektronik kilit satışını ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle daha güvenlikli bir alan yaratmanıza da vesile olmaktayız.

Hızlı Çilingir Hizmet Bedellerimiz

Hizmetlerimiz geniş bir yelpazede ortaya çıktığından ötürü kullanıcılarımızın istediği şartları karşılamaktayız. Sadece hizmet kalitemizle değil fiyatlarımızla da övünen bir yapıya sahibiz. Ücretlerimizi şeffaf bir biçimde ortaya koyarak; profesyonel hizmetlerimizi bu şekilde yürütmeye de devam etmekteyiz. Böylelikle her bir müşterimizin istedikleri gibi bir olanağa ulaşmalarında her türlü desteği veren bir tavır takınmaktayız.

Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  7/24 Açık
 • Salı
  7/24 Açık
 • Çarşamba
  7/24 Açık
 • Perşembe
  7/24 Açık
 • Cuma
  7/24 Açık
 • Cumartesi
  7/24 Açık
 • Pazar
  7/24 Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Hızlı Çilingir
Hızlı Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

VACİDE OKÇU

Havalimanında çalışıyorum, sabah uykulu şekilde evimin anahtarını evde unutmuşum ve akşam geldiğim zaman kapıda kaldım. Başakşehir için 5 dakika içerisinde hemen geldiler ve kısa süre içerisinde kapımı açtılar. Fiyatları oldukça uygun ve profesyonel bir işçilik ile hizmetlerini sundular teşekkürler.

ALİRIZA ORAN

Caravelle aracım için oto çilingir hizmetinden faydalandık. Aracın kapılarını açtıktan sonra anahtarı bebek arabasına koymuşum. Bebek arabasını bagaja koyunca anahtar içerde kaldı. Hızlı Çilingir ile iletişime geçtik ve 15-20 dakika içerisinde attığım konuma hemen geldiler. Profesyonel çiziksiz hizmet ile beraber aracımın kapılarını açtılar.

YAHYA TEKSİN

Kayaşehirin en bilindik çilingirlerinden biri. Birkaç kişi tarafından tavsiye üzerine kendilerini arayıp fiyat bilgisi aldım. Fiyatları piyasaya göre oldukça uygun ve işçilik konusunda da usta işçilik sergiliyorlar. En acil durumlarınız için hemen bulunduğunuz noktaya geliyorlar. Gayet herşey çok güzel ve düzenliydi. Teşekkürler.

CEBRAİL DELİKARA

Ispartakulede sürekli olarak destek aldığımız ve bizleri fiyat konusunda asla üzmeyen bir yer. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, 3 kere anahtar unutma olayında ilk aradığım yer. Fiyatları diğer çilingirlere göre uygun olup, işinin ehlililer. İstediğiniz zaman aradığınız da hemen cevap veriyorlar ve ne kadar sürede geleceklerini belirtiyorlar.
shape1
Hızlı Çilingir
Sıkça Sorulan Sorular
Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya şahsi aracınızın anahtarını kaybettiyseniz veya anahtar için herhangi bir kırılma söz konusu olduysa bu durum için Hızlı Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet vermekte kurumsal bir firmadır. Güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlayıp kilitli olan kapıyı açar.

Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde yer alan ve halk adında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde kapınızın kilidine zarar verilmeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde Hızlı Çilingir tarafından gerçekleşir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Hızlı Çilingir ile iletişime geçmek için, 0554 533 76 60 nolu numaradan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 Acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayıp sizlerin dertlerine çözüm üretiyor. Hızlı Çilingir gece - gündüz hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Servis Süresi Ne Kadar?

Hızlı Çilingir, bulunmuş olduğunuz noktaya konum atmanıza gerek kalmadan, sadece mahalle - sokak bina numarası bildirerek ortalama 20 dakika içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz. İşlem süresi, kilidin modeli - kapının modeli - aracın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama toplam işlem süresi 5-20 dakika arasında değişmektedir.

Sizi Arayalım
Hızlı Çilingir
Hızlı Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Hızlı Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.